Головна Соціальне життя Коли буде виплачено компенсації за невикористані субсидії?

Коли буде виплачено компенсації за невикористані субсидії?

368
0

Отримувачі субсидій, які зекономили газ або електроенергію, що використовували для опалення, отримають 700 гривень компенсації. Це лише перший крок до монетизації субсидій. Проте повноцінної монетизації, кажуть, слід очікувати не раніше, аніж за два роки.

«Отримають допомогу від держави усі субсидіанти, які заощадили 100 і більше кубів газу або 150 кіловатів енергії, — розповів Ігор Гуменюк, начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА. — Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії міг відслідковувати у своїй платіжці або звернувшись до постачальника газу чи електроенергії.

До речі, виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі написаної власноруч заяви громадянина.

На сьогодні до управління соцзахисту населення ЖРДА звернулися майже п’ять тисяч громадян з відповідними заявами, тобто 4904 заяви щодо часткового поверення компенсації за економію спожитого газу та 27 — за економію електропостачання. На особових рахунках мешканців Жовківщини будуть гроші тоді, коли надійдуть кошти із державного бюджету, — зауважив Ігор Гуменюк.

Зоряна МИКИТЮК.