Головна Соціальне життя Мрія стала реальністю

Мрія стала реальністю

657
0

Різдвяні свята – це завжди радість, піднесеність, святковість. А  коли вони проходять у зігрітих теплом домівках – це вдвічі приємніше. У районі більшість населених пунктів уже газифікована. Населення, незважаючи на здорожчання блакитного палива, все-таки користується ним більше, ніж альтернативним – електричним чи дровами. Не останню роль тут відіграє призначення субсидій.

Минулої суботньої днини довгоочікуваний подарунок отримали новокам’янці. Напередодні Святого Миколая запалав голубий вогник на Новокам’янському газорозподільному пункті. Окрім місцевих жителів, на святі були присутні люди, які безпосередньо брали участь у будівництві газопроводу, а також сприяли проведенню цієї роботи  – керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назар Романчак, голова Жовківської РДА Надія Щур, депутат обласної ради Роман Демчина, начальник Яворівського відділення ПАТ «Львівгаз» Андрій Марков, начальник Жовківського відділення ПАТ «Львівгаз» Ігор Грех, керівник СГ ПП «Дорошів» Михай-ло Блонський. Адже на шляху газифікації села і війт Ярослав Ребець, і районне керівництво, і мешканці стикалися з багатьма труднощами. За дев’ять років клопіткої та виснажливої праці, великих очіку-вань та сподівань потрібно було побороти бар’єр зневір’я, сформувати не один комітет, зорганізувати усіх до діла. І спільна праця та старання увінчалися успіхом.

 Вітаючи селян з  відкриттям газової мережі, очільниця району Надія Щур відзначила, що завдяки зусиллям усіх запалення газового факелу є знаменною подією для села, адже йдеться не лише про підведення газу, але й про створення умов для покращення добробуту його мешканців. «Село розвивається тоді, коли розвивається його інфраструктура: дороги, газ, водопровід, школа, садочок тощо. Керівництво району прикладає максимум зусиль для того, щоб покращити добробут його жителів. Бажаю, щоб разом із цим голубим вогником у вашій оселі прийшло таке довгоочікуване тепло,  мир і спокій», — підкреслила голова РДА.
Своєю чергою, звертаю-чись до новокам’янців, війт села Ярослав Ребець наголосив: «Цей об’єкт, який ми сьогодні відкриваємо, – багатостраждальний. Така подія, як пуск газу, — велике свято для мешканців. Він будувався не так швидко, як хотілося б. Але спільними зусиллями керівництва облдержадміністрації на чолі з Олегом Сенюткою, управління паливно-енергетичного комплексу, районної адмі-ністрації і жителів удалось віднайти необхідні кошти для завершення будівництва підвідного газопроводу від ГРС  с. Бишкова. Разом ми досягли цього результату. Велике дякую Олегу Михайловичу, Надії Степанівні, Ірині Гримак, Михайлу Михайловичу та іншим».

І ось — довгоочікувана мить. Право урочисто запалити газовий факел було надано керівнику департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарію Романчуку, голові Жовківської РДА Надії Щур і голові села Ярославу Ребцю (на світлині).
За християнським звичаєм священнослужитель освятив голубий вогник та відправив спільну молитву за добробут жителів села. Підсилив святковість заходу виступ художньої самодіяльності школи. У виконанні молоді прозвучав віночок українських пісень.

Допоки сонце світить  з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми вам життям  бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!

Зоряна ГУМНИЦЬКА.