Головна Соціальне життя На Львівщині стартують ремонт доріг, будівництво спортмайданчиків та реалізація мікропроектів місцевого розвитку

На Львівщині стартують ремонт доріг, будівництво спортмайданчиків та реалізація мікропроектів місцевого розвитку

273
0

Минулого тижня профільні комісії Львівської обласної ради погодили переліки важливих інфраструктурних об’єктів, зокрема йдеться про ремонт доріг, облаштування спортивних майданчиків, ін-вестиційних проектів з покращення водопостачання в області. Також в обласній раді підвели підсумки конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, затвердивши 542-х  переможців. Відтак уже зараз стартуватимуть  широкомасштабні роботи в районах та міс-течках Львівщини з відновлення, реконструкції, покращення, ремонту соціально важливих об’єктів.

Чи не найважливішим та вкрай необхідним для кожного мешканця Львівщини є будівництво та ремонт доріг. Отож, цьогоріч депутати скерували на відновлення дорожнього покриття значну суму коштів — 172 млн. грн. У межах  “Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструк-цією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг” планують відремонтувати  понад 70 км вулично-дорожньої мережі.

Відповідно до переліку, передбачається ремонт доріг  загального користування та комунальної власності в населених пунктах області. При визначенні переліків враховувався стан дорожнього покриття, завантаження автотранспортом, а також  основні напрямки в частині розбудови  дорожньої інфраструктури згідно зі Стратегією розвитку області.

Слід додати, що профільна комісія визначила дороги загального користування, які будуть фінансуватися з обласного бюджету, а безпосередньо ділянки, на яких проводитимуться ремонтні роботи, будуть уточнені та остаточно визначені після детального обстеження відповідних доріг.

За посиланням інтерактивна карта переліку доріг, які цьогоріч відремонтують на Львівщині за кошти обласного бюджету:

http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1777/group/18

Не можемо забувати і про здо-ров’я та фізичний розвиток наших дітей та молоді. У 2017 році фінансування обласної програми «Спортивний майданчик» збіль-шили до 21 млн. грн. За ці кошти планують облаштувати 24 майданчики зі штучним покриттям,  65 — із тренажерним обладнанням, на трьох замінять покриття, також 5 млн. грн. передбачили на спів-фінансування з Державного фонду регіонального розвитку для встановлення 10 універсальних спортивних майданчиків, перелік яких буде визначений згодом. Відтак понад 100 спортивних майданчиків з’явиться у наших районах та містечках області.

За посиланням інтерактивна карта переліку спортивних та тренажерних  майданчиків, які облаштують цьогоріч на Львівщині:

http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1776/group/18

Окрім того, на Львівщині реалізують 15 інвестиційних проектів із покращення водопостачання. Це будівництво та реконструкція водопроводів, мереж водопостачання. З обласного бюджету на програму “Питна вода” передбачено фінансування в сумі 10 млн грн.

http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1778/group/18

«Цьогоріч на Львівщині реалі-зовують 39 обласних цільових програм. На сайті Львівської обласної ради презентації кожної з них (http://www.oblrada.lviv.ua). Окрім цього, щоквартально на сайті у  зведеній формі будуть приєднані звіти щодо виконання робіт. Спільно з розпорядниками коштів напрацьовуємо усі проекти рішень у депутатських комісіях. Вже під час пленарних засідань заслуховуємо усі Програми та спільно з колегами-депутатами приймаємо рішення щодо їх ухвалення.  Окрім цього, моніторимо хід реалізації та заслуховуємо звіти про виконання Програм у визначені терміни. Ми своє робимо, а громаді нас оцінювати», — каже голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Прес-служба облради.