Головна Соціальне життя На Жовківщині розпочато ремонти шляхів загального користування

На Жовківщині розпочато ремонти шляхів загального користування

241
0

На Жовківщині розпочато ремонти шляхів загального користування державного і місцевого значення. Розпочато роботи і з обслуговування комунальних доріг. На це закладено кошти в районному та місцевому бюджетах рад.

Також 19,5 млн. грн. виділено з обласного бюджету. Голова ЛОДА Олег Синютка чітко окреслив своє бачення приведення доріг до належного стану і це, насамперед, ті, які мають стратегічне значення для області, які з’єднують міста, райони. Як зазначила Надія Щур, голова Жовківської РДА, обласна адміністрація врахувала звернення райдержадміністрації щодо першочерговості ремонту відповідних доріг. Стан асфальтного покриття знаходиться у жахливому стані, ямковий ремонт дає тимчасовий ефект, бо біля відремонтованої латки утворюється нова яма, тому важливо якомога більше доріг відремонтувати суцільним покриттям або картами закласти найкритичніші місця, зокрема і за кошти експлуатації доріг.

На даний час ведеться ремонт дороги державного значення Львів — Рава-Руська за кошти експлуатаційного обслуговування і планується відремонтувати орієнтовно 2,5 км дороги суцільним покриттям у межах Сопошинської, Воле-Висоцької сільських рад, Жовкви та біля Рави-Руської. Ремонтується дорога Рава-Руська — Потелич, яка з’єднує район із Яворівським. «Коли проводжу зустріч із громадами, — зазначила Надія Щур, — то чую і розумію, як хочуть люди добрих доріг, як хочуть цього швидко, і це правильно. Але, на жаль, ресурс фінансовий обмежений.

Крім того, виділені кошти мають пройти тендерні процедури. А ще, варто зазначити, ремонтувати дороги почали впродовж трьох останніх років, і все зробити одночасно неможливо. Хочу, щоб мешканці району знали, завжди надіюся і отримую допомогу від голови ЛОДА Олега Синютки, депутатів обласної ради Романа Демчини і Андрія Думи. І за це дякую Богу і тим, хто допомагає».

Наш кореспондент.