Головна Соціальне життя На Жовківщині діти-сироти отримали нове помешкання

На Жовківщині діти-сироти отримали нове помешкання

318
0

Добрі справи заради ДІТЕЙ

Минулого тижня представники Жовківської районної влади, зокрема очільниця ЖРДА Надія Щур та Михайло Василина, голова Грядівської сільради, вручили ключі від нового помешкання особам із числа дітей-сиріт Ярославу, 1995 року народження та Михайлу Лотишам, 1998 року народження.

Квартиру у с. Волі-Висоцькій для них придбано за спільного фінансування з обласного та районного бюджетів (відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА Олега Синютки, на це виділено 493700,00 грн, з бюджету Грядівської сільської ради — 28300,00 гривень).

Передаючи ключі від нової домівки, а заразом й усі необхідні документи на право власності, очільники району побажали дітям, аби у цьому домі завжди лунав сміх, збиралися дорогі серцю люди, відзначалися українські християнські свята, а районна влада і надалі підтримуватиме та допомагатиме їм. До речі, квартира складається з 2 житлових кімнат, кухні, ванної кімнати, коридору, загальна площа становить 44,5 м2, житлова — 23,5 м2. У кімнатах повністю проведено
ремонт, облаштовано ванну та кухонну кімнати, тобто житло готове для заселення.

Освятив квартиру отець Лазар, поблагословив хлопців на добре майбутнє, подякував владі за чуйність і допомогу в придбанні
та облаштуванні помешкання.

До привітань долучились й начальник служби у справах дітей Жовківської райдержадміністрації Віра Павлова, начальник відділу опіки та піклування служби у справах дітей Жовківської райдержадміністрації Мар’яна Петрук та  сільський голова Волі-Висоцької Анна Скіп. 

Яніна Тарасів