Головна Соціальне життя Нові «бренди» — давно забуті старі «бренди»

Нові «бренди» — давно забуті старі «бренди»

271
0

Прийшла весна, і оновлення помітне не лише у природі: люди зачастили до крамниць з одягом, взуттям. Але несамовите здорожчання долара змушує покупців шукати товару дешевшого, що реалізовується зі знижкою або ж акційного. А такого у нас – частіше серед  продуктових товарів, та й то треба уважно дивитися на термін придатності. Акції, знижки  та розпродажі бувають, як правило, до великих свят, коли завозиться новий товар або ж зачиняється крамниця. І то народ постійно моніторить обласні торгові центри та гіпермаркети, що яскраво й голосно рекламують свій товар і «шалені» знижки. Бо ж у нашій затишній Жовкві знижки на одяг чи взуття – явище доволі рідкісне й поодиноке.

Навпаки, деякі особливо «підприємливі» підприємці вміють в кінці сезону сховати свій товар, а на початку нового – виставити знову, але з цікавими змінами – знижка тут виглядає зі знаком «+».

Таке реалізатори пояснюють доволі банально – знову виросла ціна на весь товар, і цей, минулорічний, мусить зрости в ціні також. Отакий собі механізм. А те, що вони таким маневром відлякують потенційного клієнта, – і в думці не мають. А покупці, пам’ятаючи нереалізовані минулоріч «бренди», знову гортають їх серед нового товару. І так іноді повторюється з року в рік, допоки крам( це стосується зазвичай одягу)  зовсім втрачає свій товарний вигляд( забруднюється, змінює колір).

Але його власники все ж залишаються непохитними…

Настя Вігурицька.