Головна Соціальне життя ТОВ «Технокап УА» – третій за обсягами виробник металевої продукції

ТОВ «Технокап УА» – третій за обсягами виробник металевої продукції

4426
0

Досвід, набутий за роки перебування на ринку, кваліфікація працівників, використання сучасних технологій дозволяють виготовляти якісну продукцію. Вони працюють на совість, впевнено рухаються вперед. Професіоналізм та повна віддача працівників дозволили компанії «Технокап УА» зайняти міцні позиції на ринку із виготовлення металевої продукції для закупорювання скляних ємкостей та послуг із літографії

Компанія Tecnocap (завод із виготовлення кришки), що розташована на околиці Жовкви, заснована 2005 року двома підприємствами: українським «Агроінвест» та італійською групою Tecnocap. Підприємство «Агроінвест» упродовж своєї десятирічної роботи на українському ринку здобуло значний досвід у виготовленні якісної продукції та роботи з клієнтами. Другий засновник – група Tecnocap. Саме тоді підприємство мало назву «Агрокап». Влито інвестицій як іноземних, так і вітчизняних, побудовано два виробничі приміщення. Однак 2012 року український компаньйон вирішив відійти від справ й продав свою частку італійській групі. У зв’язку з цим змінили назву на ТОВ «Технокап УА».

Сьогодні компанія – третій за обсягами виробник металевої продукції для закупорювання скляних ємкостей, а також пластмасових, які використовують у харчовій промисловості, виробництві напоїв та косметології. Слід зазначити, що до світової корпорації Tecnocap входять 6 виробничих заводів у 4 різних країнах, зокрема в Італії, Іспанії, Чеській Республіці, США,  Німеччині та Україні, й 32 представництв із продажу по всьому світу.

Нещодавно журналісти часопису «Відродження» відвідали сучасний завод, котрий серед підприємств області посідає чільне місце.

Приїхавши туди, ми були вражені: сучасні будівлі, чиста територія, на флагштоках – прапори України, Італії, фірмовий логотип підприємства. Насамперед, поспілкувалися із генеральним директором Юрієм Романовичем Малецьким. На стендах пан Юрій показав нам свою продукцію й розповів про те, як працює завод сьогодні: «Tecnocap 2007 року модернізовано, залучено потужні інвестиції – 1 млн. 300 тис. євро. Частину коштів було скеровано на нове обладнання, решту — вкладено у матеріали. На жаль, ситуація в державі нам не дозволила виконати ті завдання, які ми перед собою ставили. На сьогодні основна наша продукція – це кришка Тwist-off та СКО (кришка для пастеризації та кришка для стерилізації). Окрім того, виконуємо послуги із лакування і літографії друку».

Метал підприємство закуповує у Словаччині та Німеччині. Продукція компанії відповідає усім нормам та стандартам, належно сертифікована. Завдяки високій якості продукції на підприємстві розміщують свої замовлення такі відомі в Україні торгові групи, як «Верес», «Чумак», «Королівський смак». Є напрацювання й закордоном, оскільки товар експортують у Казахстан, Туркменістан, Узбекистан, Грузію, Молдовію, Білорусь, країни Європейського Союзу, зокрема у Литву та Естонію. Основним же ринком збуту продукції підприємства залишається Україна. Металеві кришки компанії Tecnocap можна побачити у торгових мережаж МЕТРО, АШАН, Сільпо, АТБ тощо.

Жодне виробництво, як відомо, не можливе без забезпечення його вмілим та висококваліфікованим персоналом. Очолює колектив Tecnocap, як ми вже згадували,
Юрій Романович Малецький. Підприємство є одним із найкращих роботодавців Жовкви та району, оскільки на постійній основі там працює майже сто осіб, й, окрім того, на сезонні роботи залучають ще приблизно п’ятдесят. 

Побували ми й у виробничих цехах: там світло й затишно. Персонал працює у змінному взутті й у сучасній формі. Приміщення гарно вентильоване, чиста підлога. Виробничий процес відбувається на високому професійному рівні. Робота за таким обладнанням потребує особливих знань та умінь, тому нові працівники отримують необхідні знання та навички для роботи.

Можливо, через гарні  умови праці та доволі високу заробітну платню (середня становить приблизно 4,500 грн.) на підприємстві багато молоді, яка до того ж посміхається. Слід сказати й, що щороку рівень зарплати збільшується, а персонал не знає, що таке затримка її виплати. Той, хто працює у компанії, почуває себе впевнено, матеріально забезпечений, відчуває турботу про себе, тому й охочих працювати на підприємстві набагато більше, аніж можливостей їх працевлаштувати.

Наостанок. Всіх торкнулася страшна трагедія під назвою війна. Ми навіть не могли очікувати, що зараз, у 21 столітті нас ударить той ворог, від якого ми найменше цього очікували. Держава не завжди належним чином може забезпечити наших оборонців найнеобхіднішим, тому розраховувати наші військові можуть на волонтерів, небайдужих людей. До когорти таких відноситься й колектив «Технокап УА», котрий закуповував бронежилети для прикордонників, допомагав технічним оснащенням, паливно-мастильними матеріалами, передав до того ж дві газельки, аби військові мали можливість безпечно пересуватися будь-якими дорогами.

Попри всі труднощі, Юрій Романович наприкінці нашої зустрічі доволі оптимістично сказав: «Потрібно не втрачати надії, працювати, докладати максимум зусиль для покращення й добробуту українців. Кожне зерно, яке ми посіємо, дасть добрий плід й стане видимим у нашій державі. Якщо ми хочемо жити по-європейськи, то повинні самі жити й поводитись по-європейськи».

Зоряна Лихолат.

Світлини Зоряни Гумницької.