Головна Соціальне життя Подарунок до Великодня

Подарунок до Великодня

604
0

В останньому січневому номері наш часопис познайомив читача з історією юнака, якому на життєвій дорозі трапилися направду добрі й співчутливі люди. Олегові Візничаку, дитині-сироті зі с. Добросина, зусиллями багатьох людей (керівників районної адміністрації, районної ради, місцевої сільради, районних служб і просто пересічних громадян) вдалося допомогти з власним житлом. Тепер у хлопчини є своя хатина, і він може сміливо планувати своє майбуття.

Ще тоді, взимку, коли Олегові очільники району вручали свідоцтво на право власності на житло, голова районної ради Роман Горбань пообіцяв знайти мецената для придбання й встановлення кухонних меблів. Свого слова обранець районних депутатів дотримав. Минулого тижня ми мали нагоду бачити, як монтувалися меблі у кухні Олега.

Володимир Плесак, якому належить фірма "Плес" із виготовлення та встановлення меблів, радо погодився допомогти хлопцеві.

Нам разом з головою села Галиною Гец пощастило спостерігати за вправною та швидкою роботою Андрія Симака та Юрія Назарка, працівників фірми "Плес" (на світлині), що працювали у кухні Олега. Робітники майже завершили, і, повірте, хатина із новою, сучасною кухнею стала ще затишнішою та ошатнішою.

Чудовий подарунок від чуйних людей до найсвітлішого християнського свята! Тож нехай у житті хлопця не закінчуються добрі справи від добрих людей, за які їм теж воздасться вповні.

Надія БАЙБУЛА.