Головна АТО Великодній подарунок для бійців

Великодній подарунок для бійців

220
0

Днями на схід України за ініціативи «Батальйону відважних жінок» та безпосередньо Ганни Гулій із м. Дублян вирушив бус, натасований великодніми гостинцями (66 продуктових наборів), подушками та ковдрами і, що найголовніше, такими необхідними там на передовій, матрацами зі соломи. Чому саме зі соломи? Бо вони практично не вбирають вологи.

До цієї благодійної акції долучились і школярі Дублянської ЗОШ на чолі із директором Олегом Приймою, заступником з виховної роботи Наталією Панькевич і головою галузевої профспілки Ольгою Вітошинською. Учні, вчителі, батьки зібрали певну кількість коштів, на які було закуплено чимало смаколиків для військовослужбовців – і пасочки, і ковбасочки, і яєчка, і хрін. А ще каву, чай, цукор, солодощі; виготовлено дитячими руками сувеніри – листівки. Також дітвора своїми силами напередодні зліпила аж 5600 вареників, які заморозили в спеціальних відерках-контейнерах. Від волонтерської організації бійці АТО отримають 50 ящиків-наборів своєрідного Великоднього кошика.

«Кожен сувенір-листівка, які створили діти – унікальний. На деяких малюнках – мирні святкові пейзажі, на інших – літаки та танки. Однак всередині – спільне побажання воїнам повернутися живими та з перемогою,  — розповідає директор школи. — Дитячі сувеніри з листівками для військових – найкращий подарунок. Адже вони справді зігрівають щирим людським теплом і вселяють надію».

Усі гостинці перед відправленням окропив свяченою водою  та поблагословив о. Володимир, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Дублян (на світлині). Щасливої дороги та швидкого повернення побажав і голова Львівської  обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Як підкреслила у розмові багаторічний член ЛОО ВО «Батьківщина» Ганна Гулій, "…за півроку – це уже сьома відправка на передову найнеобхідніших речей та смаколиків. І не тільки. Членкині "Батальйону відважних жінок" — і шиють, і в’яжуть, і плетуть. Сьогодні сама організація налічує 200 жіночок, які залюбки допомагають воїнам, чим можуть. Ті ж  своєю чергою, щиро, з усмішкою на вустах, дякують своїм благодійникам. Адже без волонтерської допомоги, там, у гущі безперервних боїв,  було б дуже кепсько".

Доречно підкреслити, що  як і  на початку збройного конфлікту, так і сьогодні без допомоги благодійників, волонтерів, нашим воїнам було б сутужно. Їхня лепта у загальну перемогу над ворогом надзвичайно велика. Велике їм за це спасибі.

Зоряна Гумницька.