Головна Соціальне життя Допомога армії – обов’язок кожного

Допомога армії – обов’язок кожного

389
0

У важких умовах війни за незалежність України проти російських узурпаторів наша доблесна армія потребує підтримки народу. Будьяка допомога і підтримкаце життя і здоровя наших хлопців на передовій у зоні АТО. Саме з такою благородною місією у черговий раз виступили краяни Жовківщини та м.. Жовкви, зокрема.

У складний час воєнних дій на сході України, тим паче у період зимизахищати рідну землю нашим героям дуже складно. До того ж, коли стовпчики термометра там знижуються до  -20 0С. Благородний вчинок для «Залізної бригади» № 24 м. Яворова зробили жителі Жовківського району та міста Жовкви, які нещодавно передали безцінну гуманітарну допомогу: теплі речі, маскувальні сітки та теплі, вологонепроникні устілки для взуття.

Силами волонтерської групи при храмі Найсвятішого Серця Христового Чину отців Василіян Великого м. Жовкви і підтримки підприємця, депутата Жовківської районної ради Володимира Федюка було організовано пошиття теплого одягу для солдатів, які захищають честь України в зоні АТО. Депутатом було надано хутряну тканину, а теплі камізельки та штани пошили умілі руки працівників ПП «Маріте», директором якого є Ольга Петрівна Рубель. До того ж це вже не перша і, в перспективі, не остання така допомога, що надходить і надходитиме від швейної фабрики для воїнів.

Окрім цього, парафія с. Старої Скваряви, парох о. Степан Макар стали ініціаторами пошиття теплих устілок для взуття, якими займалася група швачок під координацією Стефанії Звір. Благочинна допомога устілками не зупиняється, адже ініціатори та люди добре розуміють, що таке холод і всіма силами намагаються надати найголовнішечастинку тепла свого серця.

Великим і благородним вчинком відзначилися школярі м. Жовкви, а саме учні шкіл № 1, 2, 3. Діти долучилися до допомоги воїнам. З ініціативи учнів та підтримки дирекції шкіл, вчителів, учні сплели цупкі маскувальні сітки для захисту від ворога, працюючи у вільний від уроків час та на перервах. Така допомога відбулась вперше на Жовківщині та Яворівщині. Сподіваємось, що й інші школи районів підтримають шляхетну справу, яку започаткували школярі м. Жовкви. На передову вже передано 100 метрів сітки, сплетеної учнями ЗОШ № 1 м. Жовкви, інші школярі – вже закінчують роботу і скоро також передадуть воякам плоди щирої та клопіткої учнівської праці. До того ж маскувальну сітку оригінального військового типу надав і депутат районної ради М. М. Дмитрів, яка теж найближчим часом поїде на фронт. Варто відзначити, що важливу координаційну роботу у зборі гуманітарної допомоги бійцям провела Ірина Петрівна Іващук, радник голови РР з правових питань.

Українська національна свідомістьозначає усвідомлювати себе українцем, а окрім цього, любити свою державу не словом, а ділом та найголовнішедоносити цю любов до сердець інших. Живий приклад національної свідомості показали жителі Жовківщини.

Віталій СЛУКА.