Головна Соціальне життя П’ятнадцять років міжнародної співпраці

П’ятнадцять років міжнародної співпраці

384
0

Днями делегація Жовківської районної державної адміністрації та Жовківської районної ради на запрошення Томашівського старости та в рамках відзначення 15-ї річниці міжнародної співпраці, відвідали польське місто Томашів-Любельський.

Делегацію очолили голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур та голова Жовківської районної ради Тадей Швай, у складі якої були керівники структурних підрозділів, спеціалісти, голови сільських рад та депутати.

Святкування розпочалось конференцією за круглим столом, де підсумовувалась міжнародна співпраця між Томашівським повітом і Жовківським районом у галузях культури, освіти, спорту та туризму. А також обговорювались питання продовження написання спільних проектів та участі у різних культурно-спортивних заходах.

Нагадаємо, що у 1999 році у Жовківській державній адміністрації була підписана перша угода про міжнародну співпрацю. Упродовж  останніх п’яти років між повітом і районом реалізовано декілька проектів. Останній – мистецький пленер «Барви Розточчя», у якому щорічно беруть участь художниці з Рави-Руської.

Після конференції для жовківчан була організована екскурсія важливими об’єктами міста, які оновлено завдяки отриманим траншам із європейських грантів. Зокрема, було оглянуто спортивну школу, пожежну структуру, сакральні пам’ятки архітектури.

На завершення кожен із присутніх висловив свої надії та сподівання на подальшу плідну співпрацю, у тому числі в галузях освіти, культури, туризму та рекреації.

Як сказала голова Жовківської РДА Надія Щур, співпраця дає поштовх для розвитку кожної галузі на міжнародному ринку.

Галина Фесюк, в.о. керівника відділу культури і туризму ЖРДА.