Головна Соціальне життя Реалізовують проект «Розвиток туризму у транскордонному партнерстві»

Реалізовують проект «Розвиток туризму у транскордонному партнерстві»

344
0

Жовківська міська рада  спільно з гміною Лащув цьогоріч реалізовуватимуть транскордонний проект  «Розвиток туризму у транскордонному партнерстві». У рамках цього проекту передбачено пристосування вежі Жовківської міської ради для оглядових екскурсій. Оскільки будівельна фірма О. Іванова приступила до влаштування сходів (попередня стара драбина не годиться для експлуатації), то діючий годинник довелося на деякий час демонтувати, і зараз він знаходиться на збереженні у годинникаря, доцента Львівського аграрного університету Олексія Бурнаєва (майстра і творця відомого квіткового годинника, що у Львові). Після облаштування оглядової площадки у вежі міської ради, а це заплановано зробити до жовтня, годинник буде повернено на своє місце, стверджує міський голова Петро Вихопень.

Проектом також передбачено ознакування міста – усі адмінбудівлі буде ознаковано, а на вулицях стоятимуть такі вказівники, як у Львові. На пам’ятках архітектури будуть встановлені панорамні щити, які допоможуть туристам без екскурсовода знайомитись з історією тієї чи іншої будівлі (наразі жодне мале місто таких ознакувань ще не має).

Загалом на розвиток туризму цьогоріч залучено 7 млн. 717 тис. грн., з них лише 225 тисяч – з обласного бюджету, все решту – європейські кошти.

За кошти міського бюджету, а це 200 тис. грн., що виділені на благоустрій при формуванні програми соціально-економічного розвитку, проводиться  ремонт хідників (тротуарів). Уже завершено роботи на вул. Воїнів УПА, далі робітники замощуватимуть хідники на вул. Коновальця – від промислового ринку і до ринку ТзОВ «Вега», а також і на вул. Запорізькій (востаннє їх робили у 2003 році на вулицях Львівській та Лесі Українки).

Настя Вігурицька