Головна Соціальне життя Ремонт і реконструкція дитячого табору «Росинка»

Ремонт і реконструкція дитячого табору «Росинка»

538
0

У рамках затвердженої ЛОР Програми розвитку мережі дитячих таборів у Львівській області на 2014-2020 роки передбачена модернізація та реконструкція 11 дитячих оздоровчих закладів.

Минулоріч із бюджету було виділено 1,1 мільйона гривень на ремонт і реконструкцію двох дитячих таборів у Львівській області. Одним із них є Жовківський ДЦОВТ «Росинка».

Сьогодні дитячі заклади оздоровлення та відпочинку потребують модернізації матеріально-технічного стану, удосконалення змісту і структури освітньо-виховної діяльності з урахуванням сучасних вимог. За останні роки внаслідок економічної нестабільності у державі, зменшення обсягів державної підтримки погіршився їхній фінансово-економічний стан та постала проблема припинення діяльності деяких закладів оздоровлення та відпочинку. Актуальність розроблення згаданої програми зумовлена необхідністю створення додаткових місць для оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді, відновлення функціонування діяльності дитячих оздоровчих таборів.

Так, 2015 року було впроваджено Проект Державного фонду регіонального розвитку 001077-ЛВ, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 р. № 195 «Реконструкція з добудовою медпункту та адміністративно-побутових приміщень ЖРДЦОВТ «Росинка» с. Зіболки», вартість, якого 3716618,00 грн. На тендерній основі виконання робіт вибороло приватне підприємство «Либідь» (м. Жовква). Реконструкція включатиме: медичний пункт, приміщення для охорони та зберігання майна, електрощитові та ін. Як зауважив у розмові директор ЖРДЦОВТ «Росинка» Лука Павлюк, на сьогоднішній день головне зосередити всі зусилля на завершенні даного проекту. Робіт ще є багато.

Також ініціативна група батьківського комітету Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» під керівництвом Олексія Сопілка впровадила мікропроект місцевого розвитку «Поточний ремонт накриття літнього театру на території Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму (ЖРДЦОВТ) «Росинка». Завдяки реалізації проекту буде створено умови для проведення заходів, в основному, на місцевому та регіональному рівнях. Основні категорії населення, на які спрямовані результати проекту, це діти шкільного віку, діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти з малозабезпечених сімей, які відпочивають та проходять оздоровлення у ЖРДЦОВТ під час літніх канікул, члени спортивно-туристичних осередків Жовківського району, Львівської області та України, які беруть участь у заходах, згідно з планом спортивно-туристичної діяльності на базі дитячого центру. Всього — до 1,5 тис. осіб.

Проведені роботи з ремонту та облаштування літнього концертно-ігрового майданчика забезпечать можливість влаштувати відповідні заходи для відпочинку та оздоровлення під час табірних змін на найближчі 8-10 років і позитивно вплинуть на ефективність виховного процесу.

Як поділився координатор мікропроекту місцевого розвитку Олексій Сопілко, у зв’язку зі зростанням вартості матеріалів та робіт, повністю зреалізувати задумане не вдалося. Тому цьогоріч вони знову подали заявку на конкурс, аби завершити задум.

На світлині: керівник ПП «Либідь» Іван Гнідець, губернатор області Олег Синютка, директор ЖРДЦОВТ «Росинка» Лука Павлюк та голова Жовківської РДА Надія Щур під час робочої поїздки в «Росинці».

Зоряна ГУМНИЦЬКА.