Головна Соціальне життя Творчі діти Дублян працюють на перемогу

Творчі діти Дублян працюють на перемогу

428
0

У місті Дублянах відбулася благодійна виставка-продаж робіт вихованців дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака. Всі зібрані кошти, а це понад 13 тисяч гривень, організатори передали у військові госпіталі на передову для лікування поранених бійців АТО.

Благодійна виставка розпочалася із виступу народного камерного оркестру міста Дублян за диригуванням Віктора Литвиненка. Оркестр виконав твори українських композиторів на Шевченківську тематику, а також деякі твори світових класиків.

Відкрив свято музики й мистецтва директор дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака Ігор Кадюк. Із священичим благословенням звернувся отець Володимир (Високінський). Також до слова запросили представника волонтерського руху Дублян Ольгу Василеньку.

Перед присутніми виступив міський голова Василь Попович: «Поки наші захисники воюють з ворогом, юні таланти намагаються підтримати їх своєю творчістю. Дуже добре, що батьки віддають своїх діточок до школи мистецтв, бо тільки викладачі-професіонали можуть вчасно виявити та правильно розвивати закладені таланти. На жаль, сьогодні дитяча школа мистецтв  працює у різних приміщеннях, і викладачі та учні мусять терпіти тимчасові незручності. Сподіваємося, що реконструкція школи мистецтв скоро завершиться, і новий навчальний рік ми зможемо розпочати в оновлених приміщеннях».

На виставці було представлено більше 250 робіт учнів та випускників дитячої школи мистецтв. Зокрема, це традиційні картини, мальовані фарбами, а ще роботи на склі, аплікації, витинанки, глиняні кулони. Свої в’язані картини принесла відома майстриня Мирослава Рожко, яка також була викладачем школи мистецтв.

Численні відвідувачі виставки швидко розкупили майже всі експонати. Так щире дитяче мистецтво об’єднало небайдужих довкола важливої волонтерської роботи.