Головна Соціальне життя У Дрогобичі рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя

У Дрогобичі рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя

0
0
У Дрогобичі рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя

У Дрогобичі собака впала в каналізаційний колодязь і опинилася в пастці. Подія сталася 27 червня о 09:05, коли рятувальники отримали повідомлення про інцидент.

За інформацією з повідомлення, власниця тварини була дуже стривожена і сильно переживала за свого чотирилапого друга.

На місце виїхали рятувальники, які обережно дістали собаку з колодязя на поверхню. Тварина не постраждала і після порятунку повернулася додому.

Історія завершилася благополучно завдяки швидкій реакції рятувальників, а сльози тривоги власниці змінилися сльозами полегшення.