Головна Соціальне життя У Жовківському районі відключать аналогове телебачення

У Жовківському районі відключать аналогове телебачення

604
0

Із 1 вересня 2018 року у Жовківському районі та на всій території України буде припинене аналогове ефірне мовлення національних та місцевих телеканалів. Це пов’язано з міжнародними зобов’язаннями країни щодо впровадження цифрового мовлення. Найбільш популярні та місцеві телеканали зникнуть з екранів телевізорів тих глядачів, які приймають сигнал на звичайну телевізійну антену.

Щоб і надалі мати змогу дивитись національні телеканали, необхідно обрати інший тип прийому сигналу. Є кілька варіантів.

Перший — можна придбати цифровий Т2-приймач, який підключається до існуючої антени. Середня вартість приймача – близько 300-500 гривень. У більш високій якості майже на всій території України можна дивитись близько 30 телеканалів. Зараз і надалі цифрове Т2-телебачення буде безкоштовним.

Другий варіант — можна придбати новий телевізор із вбудованим Т2-приймачем. Мінімальна вартість такого телевізора становить близько 4000 гривень.

Третій — підключитись до кабельного телебачення. Це можуть зробити мешканці міст та деяких селищ міського типу. Кабельне телебачення платне, середня вартість — 50-150 гривень на місяць.

Четвертий — підключити інтернет-телебачення. Вартість послуги доступу до інтернету, зазвичай, становить від 60 до 200 гривень на місяць. Окремо доведеться заплатити за телевізійний пакет, який коштує від 30 до 50 грн. на місяць.

П‘ятий — придбати супутникову антену. Мінімальна вартість тюнера, супутникової тарілки та встановлення цього обладнання становить 2000-2500 гривень. Необхідно враховувати, що незабаром, із метою покращення наповнення ефіру, національні телеканали можуть закодувати супутниковий сигнал. Якщо це станеться, то для перегляду українських телеканалів потрібно буде придбати новий супутниковий тюнер.

Не зволікайте і потурбуйтесь про придбання обладнання завчасно.