Головна Соціальне життя У Жовківському районі проводять ремонт доріг

У Жовківському районі проводять ремонт доріг

300
0

У Жовківському районі проводять ремонт доріг на відтинках Рава-Руська- Потелич і Рава-Руська – Річки. Про перебіг робіт ми попросили розповісти голову Жовківської РДА Надію Степанівну Щур:

— Обидві дороги загального користування і обслуговуються Яворівським та Жовківським ДЕДами. З обласного бюджету  виділено на поточний ремонт доріг на Потелич – 500 тис. грн. і на Річки — 1,5 млн. грн. Було вирішено проводити  ямковий ремонт в обох напрямках. Але на виїзній нараді у с. Річках за участю голови ОДА Олега Синютки, заступника голови Ірини Гримак, керівників служб автомобільних доріг і облавтодору, сільського голови с. Річок Романа Зінька і депутатів сільської ради прийнято спільне рішення про суцільне покриття асфальтом у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Роботи виконують за кошти з області (субпідрядником виступило ПП «Рома», керівник Роман Демчина). Уже прокладено 0,5 км асфальтованого покриву, тривають підготовчі роботи для подальшого ремонту. Тепер черга за рішенням Річківської громади.

Аналогічна ситуація і на дорозі, яка з’єднує м.  Рава-Руську з с. Потеличем. Роботи тут теж ведуться приватним підприємством «Рома», яке  забезпечене відповідною технікою. Голова ОДА О. Синютка двічі проводив виїзні наради на об’єкт і дав доручення про залучення додаткових коштів. До залізничного переїзду покладеться суцільний асфальт, далі проводитимуться підготовчі роботи на ділянці дороги до межі Яворівського району.

Хотілося б наголосити на тому, що за усі роки ми не мали такої серйозної підтримки від Львівської ОДА, обласних дорожніх служб. Чи коли-небудь ми могли бачити на теренах нашого краю керівників області з робочими візитами, на зустрічах із громадами і з таким безмежним бажанням допомогти людям. Неймовірна працелюбність, вимогливість, строгість, але одночасно величезна шана і любов нашого керівника області до звичайних людей, викликають у жовківчан захоплення і почуття вдячності.

Наш кореспондент.