Головна Соціальне життя У доросле життя — з новим паспортом громадянина України

У доросле життя — з новим паспортом громадянина України

471
0

На початку червня на шпальтах газети (№ 22 від 2 червня 2016 р.) ми повідомляли про започаткування експлуатації новстворених вузлів Єдиної Інформаційно-аналітичної Системи Управління міграційними процесами у Жовківському територіальному підрозділі Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області. Впродовж першого літнього місяця працівники міграційної служби  надавали місцевому населенню адміністративні послуги з оформлення та видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон та паспортів громадянина України у вигляді іd-картки.

Минулого тижня ми зафіксували урочистий момент вручення паспортів нового зразка повнолітнім мешканцям Жовківщини.   Перший крок у доросле життя з головним документом зробили Любов Клуб зі Замочку, Богдана Ясніцька, Орися Гнідець зі Жовкви (на світлині зліва направо). Керівник Жовківського територіального підрозділу ГУ ДМС України у Львівській області Михайло Бадан привітав юних з важливою віхою молодого життя:

—  Хай  разом із врученням паспорта громадянина України з'явиться усвідомлення, що Ви уже доросла людина, самодостатня, впевнена у власних силах і своєму щасливому майбутті. Ви – повноправний громадянин України, – наголосив Михайло Михайлович. – У нашій Батьківщині споконвіку живе добрий, справедливий, освічений, свободолюбивий народ. Кожен українець – генетично поет, трудар і воїн. Ніколи не забувайте, що Ви стали громадянином цієї благословенної Богом країни. Тож живіть так, щоб з гордістю носити прізвище своїх батьків, вписане у паспорті.

Відтепер паспорт стане свідком подальших  важлвих подій,  до яких крокуватимуть по життю молоді й перспективні: народження, одруження, поява дітей… Перед ними відкриваються тисячі шляхів. Оберіть найкращий і впевнено крокуйте ним, не звертаючи! Бажаємо успіху на цій захопливій дорозі, яка називається життям!

Уляна Лащівська.

Довідково. Паспорти громадянина України нового зразка уже безкоштовно отримали 15 шістнадцятирічних мешканців Жовківщини. Приблизно стам  громадянам видано біометричні паспорти для виїзду за кордон. Тож тепер мешканці нашого району, і не тільки, мають змогу швидко і безпроблемно отримувати паспорти нового європейського зразка у Жовкві.