Головна Спорт «Джура» стартувала – всіх нас обʼєднала: в Львівській області розпочався ІІ етап...

«Джура» стартувала – всіх нас обʼєднала: в Львівській області розпочався ІІ етап патріотичної гри

7
0

Під таким гаслом пройшов ІІ (обласний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з молодшою віковою групою (6-10 років).

Впродовж 10-12 травня на туристичній базі «Карпати» біля м.Сколе одинадцять роїв із девʼяти територіальних громад області проходили найпростіші елементи з військово-патріотичного вишколу,  змагалися на козацько- туристській смузі перешкод, демонстрували свої знання зі впоряду, проявляли свої знання з історії України.

Також джуренята брали участь у майстерках «Орієнтуємося на місцевості за місцевими ознаками», виготовлення патріотичного браслетика, з розпізнавання лікарських рослин «Як козаки лікувалися».

Програма також включала розучування патріотичних пісень, навчанні роботи у колективі за допомогою ігор «У пошуках скарбів Полуботка», «Відважні козачата», «Запорозьке Дике поле». А ще відвідали історико-краєзнавчий музей «Сколівщина».

На Всеукраїнському етапі гри у молодшій віковій групі Львівщину буде представляти рій «Козачата» Стрілківської територіальної громади.

З морем позитивних емоцій, нагород та досвіду, нових друзів наймолодші джурівці розʼїхалися з нетерпінням очікуючи нових зустрічей!

«Сокіл»–«Джура» – не прощай, а «До зустрічі», «Бувай»!