Головна Спорт Футбольний сезон 2019 року у Жовківському районі фінішував традиційним нагородженням переможців

Футбольний сезон 2019 року у Жовківському районі фінішував традиційним нагородженням переможців

587
0

Чемпіонат завершився. Переможців відзначено

Футбол, без сумніву, спортивна гра номер один ХХІ століття. Вона формує почуття патріотизму, мужності, витривалості, підтримує хорошу фізичну форму, вчить витримки й поваги до суперників.

Назагал популярний вид спорту є складовою частиною культурного життя суспільства, яка сприяє збереженню і зміцненню здоров’я, розвитку фізичних і морально-вольових здібностей людини, і що не менш важливо, організації змістовного дозвілля. Копачі м’яча мають блискучі традиції і глибокі корені й у нашій державі. На цьому фоні вихованці нашого регіону виглядають яскраво і талановито.

Минулої суботи, 30 листопада, футбольний сезон 2019 року у Жовківському районі фінішував традиційним нагородженням переможців у командних та індивідуальних номінаціях. У гостинних стінах Народного дому зібралися шанувальники народної гри, щоб на мажорній ноті додати ще один рік до літопису футбольних звершень Розточанського краю.

На початку врочистостей присутні в залі заспівали Гімн України. Далі ведучий і водночас голова федерації Жовківського району Володимир Гайдучок представив почесного гостя — голову комісії з питань спорту  — депутата Жовківської районної ради Олега Бобала, який привітав футболістів району з завершенням сезону та побажав їм нових спортивних перемог! Зазначив, що районна влада завжди підтримувала і надалі підтримуватиме футбольний рух у районі, вітатиме будь-які громадські ініціативи з розвитку масового спорту та фізкультурного руху. Також вручив почесну грамоту голові федерації Володимиру Федоровичу за вагомий внесок у розвиток та популяризацію футболу в районі. Ця нагорода стала визнанням заслуг очільника Жовківського футболу в справі розвитку Розточанського регіону та задала необхідний мажорний тон святковій атмосфері в залі.

У вступному слові голова федерації привітав усіх присутніх із закінченням сезону, підбив підсумки року та накреслив обриси найближчого майбутнього в футбольному господарстві району. «І які б політичні та адміністративні зміни не відбувалися в Україні, футбол був, є і завжди буде, тому й нашій федерації варто крокувати далі і сподіватися на себе, а якщо в майбутньому місцеві органи влади допоможуть, як це вони робили раніше, ми будемо вдячні», — підкреслив Володимир Гайдучок.

Основні футбольні змагання серед аматорів відбувалися в трьох лігах — вищій, першій і другій. Остання була представлена двома групами, а у вищій лізі змагалися і юнаки. Отож у вищій лізі серед юнаків тріумфували гравці ФК «Бишків», срібним призером стала команда з Сопошина, і «бронза» дісталася команді з Малехова.

Серед дорослих складів команди розташувалися так: в другій лізі «бронзу» виборола команда з Віднева, «срібло» завоював Глинськ і чемпіоном визнана команда ФК «Туринка». В першій лізі третє місце посіла команда з Хитрейок, друге — ФК «Артасів» і переможцем став ФК «Добросин». У вищій лізі третю сходинку посів ФК «Городжів», на другій — ФК «Рава» і чемпіоном району стала команда ФК «Жовква».

Свої нагороди отримали і кращий нападник у вищій лізі — Остап Швед (Городжів), у першій — Микола Бойко (Хитрейки) та у другій — Василь Прус (ФК “Віднів”). В номінації «кращий воротар» у вищій лізі переміг Микола Альошин (Малехів), у першій лізі — Роман Березяк (Добросин), у другій — Андрій Чебеняк (Туринка). Кращим захисником у вищій лізі став Ярослав Паславський (Жовква), в першій лізі  — Андрій Бей (Хитрейки) і  в другій лізі — Роман Стефаник (Глинськ).

Апогеєм нагородження стало вручення грамот за вагомий внесок у розвиток футболу на Жовківщині. Всі, хто заслужив, одержали відзнаки.

На цьому варто поставити крапку в репортажі про заключний акорд футбольного сезону 2019 року в Жовківському районі, але його величність футбол довго відпочивати не буде! Вже стартує новий сезон — змагання з футзалу. Тож, до скорої зустрічі, шановні любителі народної гри мільйонів!