Головна Спорт На найвищому рівні спортсмени з Жовкви

На найвищому рівні спортсмени з Жовкви

524
0

Уже стало доброю традицією для жовківської футбольної дівочої команди «Розточчя» бути в числі лідерів на змаганнях усіх рівнів. Особливо вдалим виявився для жовківчанок нинішній сезон.

Минуло лише півроку, а дівчата на чолі з тренером, директором ДЮСШ «Юність» Ігорем Савкою, уже мають доволі вагомі здобутки. Як торішній чемпіон першості ЦР ВФСТ «Колос» АПР України, команда «Розточчя» на початку травня повторила успіх на обласному рівні, а ще стала срібним
призером змагань обласного відділу освіти. У регіональному етапі «Кубка надій ФФУ», що відбувся в Ковелі 1-3 червня, наші дівчата знову були на висоті — стали його переможцями.

Та найприємніша звістка надійшла з м. Умані, де збірна команда західних областей стала чемпіоном України у фінальних змаганнях «Кубка надій ФФУ». У її складі «золото» завоювали наші футболістки Настя Довганик, Вікторія Раківська та Тетяна Гадада, а остання визнана кращим воротарем Всеукраїнських змагань «Кубка надій ФФУ».

На навчально-тренувальні збори, які дівчата-футболістки проводили на жовківському стадіоні, завітали на минулому тижні поважні гості: голова Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо, голова ЛОО ВФСТ «Колос» АПР України Лілія Білінська, провідний спеціаліст сектору молоді і спор-
ту Жовківської РДА Андріан Керницький, секретар міської ради Андрій Мазан. З усіма почестями під бурхливі оплески були вручені кубки, медалі, грамоти, подяки. Окрім теплих слів, вітань і поздоровлень на адресу футболісток «Розточчя», вистачало і подарунків. Зокрема, Ярослав Грисьо привіз футбольні м’ячі, Лілія Білінська — подарувала футбольну форму, а Андрій Мазан приємно здивував дівчат, бо, окрім футбольної форми, подарував кожній троянду.

Команда «Розточчя» представлена ученицями Рава-Руської, Добросинської, Магерівської, Лавриківської, Сопошинської, Староскварявської, Купичвільської та Жовківськими першою і третьою школами. Тож спортсмени та тренер дякують дирекції шкіл за розуміння, також слова вдячності належать підприємцям Жовківщини, Жовківській РДА, батькам футболісток, дирекціям ДЮСШ райвно та стадіону.

Тарас НЕВГАМОВНИЙ.

P.S. Коли верстався номер, футболістки «Розточчя» поїхали у Скадовськ (Херсонська обл.) на Всеукраїнські оздоровчі змагання, щоб підтвердити високий статус чемпіонів ЦР ВФСТ «Колос» АПР України.