На Жовківщині відбувся велотурнір пам’яті Збігнєва Керницького

300
0

Турнір у пам’ять про тренера

У пам’ять про заслуженого тренера України, майстра спорту Збігнєва Керницького, який започаткував розвиток велосипедного спорту на Жовківщині, виховав знаменитих та титулованих велосипедистів, що   прославили Жовкву на державному, європейському та міжнародному  рівнях, упродовж 1-2 вересня у Жовкві проходив XVIІ відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шосе.

Програма змагань включала дві одноденні гонки: першого дня  індивідуальна гонка на дистанцію 10 км, другого — групова гонка на дистанції 15 км, 30 км та 45 км для різних вікових груп.

У змаганнях брали участь усі охочі спортсмени таких вікових груп: молодші юнаки та молодші дівчата, чоловіки-юніори, жінки-юніорки від
17 до 29 років, ветерани 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років та старші 60-ти.

Велосипедисти з’їхалися з усього західного регіону України. Учасники змагань, які посіли 1, 2, 3 місця за віковими групами, були нагороджені медалями, дипломами та подарунками від організаторів змагань. Жовківчанин  Андрій Ганзін став переможцем у своїй віковій групі.