Головна Свято В села Воля-Висоцька відбулися фестини

В села Воля-Висоцька відбулися фестини

499
0

Співаймо разом

Таку назву мали фестини села Волі-Висоцької, що відбувалися на подвір’ї школи у День Незалежності. Сюди зійшлися чи не усі жителі села та безліч гостей, аби привітати один одного, порадіти за односельчан, подякувати найактивнішим, послухати талановитих та скуштувати розмаїтих страв українських господинь.

Тут було на що подивитися: чотири барвисті курені (Кут, Застав, Село та Липина-Цапи-Яричів) підготували чудові пригощання, цікаві номери художньої самодіяльності, за що були нагороджені призами від ВАМ «Агро»; яскраві виступи гостей з Великомостівського кінологічного центру, гурт зі Сопошина «Срібні дзвони», голосисті дівчата з Гійча, спортивні змагання, святкові номінації «Найстарша та наймолодша подружні пари» (у першій переможці — Теофілія та Михайло Бранці — 65 років разом) та «Найстарший і наймолодший мешканці села» (найстарша — Анна Цюпка — 80 років ), що отримали цінні призи.  Сільський голова Анна Скіп радо вітала на святковій сцені почесних гостей — Аллу Жук, заступника голови районної ради, Юрія Дубневича, заступника голови РДА, о. Володимира, настоятеля Жовківського монастиря ЧСВВ, що поблагословив присутніх на добрі справи та починання.

Щирі  слова подяки звучали на адресу генерального спонсора ВАМ «Агро», підприємців Віталія Губаєва, Василя Сала, Надії Солодухи, Катерини Мелешко, Павла Липницького, Ореста Рака, Андрія Пелеха.

А ввечері були феєрверки, дискотека та перегляд фільму-спогаду «Свято села 1998 та 2007 років».

Марія Романова