Головна Спорт Новояворівчанка Юлія Городна здобула друге “золото” на юніорському чемпіонаті України за літнього...

Новояворівчанка Юлія Городна здобула друге “золото” на юніорському чемпіонаті України за літнього біатлону в Чернігові

430
0
Юлія Городна

10 жовтня в Чернігові на Літньому чемпіонаті України серед юніорів та юніорок пам’яті ЗТУ В.В.Ломаєва, відбулися мас-старти. Перемогу у змаганні юніорок виборола 19-річна спортсменка з Львівщини Юлія Городна.

Для вихованки Львівського обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту м.Новояворівська це вже друга золота медаль на цьому чемпіонаті.

Позавчора вона стала найкращою у гонці переслідування.

10 жовтня у мас-старті Юлія після третього вогневого рубежу за рахунок прекрасного ходу створила собі комфортну перевагу і навіть промах на останньому рубежі не похитнув її лідерство. Всього ж наша краянка допустила 3 промахи і випередила найближчу конкурентку Христину Дмитренко з Чернігівщини на 11,1 сек. Третьою стала харків’янка Оксана Коваленко – відставання від чемпіонки склало 57,2 сек.

10-те місце у гонці здобула 16-річна Олена Городна, яка з чотирма промахами відстала від старшої сестри на 3 хв. Всього сьогодні стартувало 22 юніорки.