Головна Спорт Спортивні сім’ї Жовківщини – срібні призери обласних змагань

Спортивні сім’ї Жовківщини – срібні призери обласних змагань

261
0

25-26 березня 2017 року на  спортивній базі Жовківської дитячо-юнацької спортивної школи та в плавальному басейні парку-готелю «Акварель»  відбувся обласний фестиваль спортивних сімей «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини та змагань серед людей з інвалідністю.

Змагання організовано управлін-ням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт
для всіх» та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» за підтримки відділення НОК України у Львівській області. Участь у фестивалі брали сімейні команди у складі: мама, батько та дитина (хлопчик або дівчинка 2007-2009 р.н.). Родини випробовували свої сили у командній та в особистій першостях, до яких входила низка різноманітних спортивних естафет: «Мисливство», «Смуга перешкод», «Слалом», «Хокей», «Єралаш». Одна із сімей виконувала ще 3 естафети на воді. Загалом  суперечку вели 19 команд районів та міст обласного значення. Всього змагалися 36 сім’ї (108 осіб), в т.ч. 5 таких , де є діти з інвалідністю.

На параді відкриття змагань до присутніх з вітальним словом звернулись заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич  та  директор обласного
центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Наш район представляли сім’ї: Мар’яна Сало, Ігор Сало та їх син – Михайло; Христина Перегон, Олександр Перегон та син – Олександр. Команди показали дуже хороший результат – в особистому заліку  сім’я Сало з с.Глинська  посіла  друге  місце, сім’я  Перегон — 5-те місце, що дозволило зайняти 2-гу  загальнокомандну сходинку. Перемогу здобула команда з міста Червонограда,  третіми стали сокальчани.

Переможців і призерів було відзначено кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх».

Наш кореспондент.