Головна Спорт У Жовкві відбувся цікавий спортивний захід — шаховий турнір

У Жовкві відбувся цікавий спортивний захід — шаховий турнір

204
0

За ініціативи РО ВФСТ "Колос" (голова І. Савка) у Жовкві відбувся цікавий спортивний захід — шаховий турнір до Дня Перемоги.

Ігри проходили за формулою "бліц", коли кожен суперник мав по 5 хв. на партію, тож все змагання набуло особливої динаміки та напруженості.

Найкраще із хвилюванням упорався директор Львівського обласного шахового клубу, мешканець Дублян Іван Ільницький, який набрав 8,5 очка з 9-ти, та посів перше місце, здобувши Кубок Перемоги. Інший директор — Жовківського шахово-шашкового клубу "Дебют" Володимир Копцюх — завершив турнір на другій сходинці. В його активі 7 очок. Третє місце дісталось перспективному молодому шахісту з Рави-Руської, студенту Богдану Левантовичу.

Високу майстерність продемонстрували равчанин Олександр Сенюк та жовківець Петро Лесик, які з результатом 5,5 очка поділили 4-5 місця.

Поряд із дорослим турніром, відбулася першість серед молодих шахістів — вихованців Жовківської ДЮСШ "Юність". Як і очікувалось, перемогу святкували найсильніші шахісти — другорозрядники. Перше місце посів Максим Індруський (Староскварявська ЗОШ), на другому — Олег Островський (Жовківська ЗОШ № 3), третя сходинка — у Віталія Палія (Жовківська ЗОШ № 1).

Зрілу, добротну гру продемонстрували десятирічні спортсмени Володимир Андрушевський (Жовківська ЗОШ № 1) і Олег Керницький (Жовківська ЗОШ № 2), які розташувалися одразу за переможцями.

Переможці турнірів нагороджені Кубком Перемоги, а призери змагань — дипломами і медалями, організованими РО ВФСТ "Колос".