Головна Спорт Василина-Ірина Кириченко – віцечемпіонка світу з самбо у надважкій вазі

Василина-Ірина Кириченко – віцечемпіонка світу з самбо у надважкій вазі

340
0

Декілька хвилин тому в сербському місті Нові Сад на чемпіонаті світу з самбо завершився фінальний поєдинок серед жінок у ваговій категорії 80+ кг. У ньому львів’янка Василина-Ірина Кириченко поступилася росіянці Ользі Артошиній і стала срібною медалісткою чемпіонату світу. Для вихованки тренерів Андрія Надопти і Араза Тувакова це був дебютний виступ на дорослому чемпіонаті світу з самбо – і одразу “срібло”!

Про це повідомили у Відділення НОК України у Львівській області

На шляху до фіналу Василина-Ірина спершу легко розібралася з рахунком 8:0 із болгаркою Габріелою Гіговою, в другій сутичці так само впевнено здолала француженку Елену Чірац – 10:1.

Нагадаємо, на цьому чемпіонаті світу Марта Чаплінська виграла бронзову медаль серед юніорок у вазі до 48 кг, Микола Грибик став чемпіоном світу у вазі 87+ кг серед юнаків, а червоноградка, яка виступає за Волинь, Аліна Пащук здобула срібну медаль у вазі до 48 кг серед жінок.