Головна Спорт Збірна важкоатлетів Львівщини перемогла на чемпіонаті України серед ветеранів

Збірна важкоатлетів Львівщини перемогла на чемпіонаті України серед ветеранів

76
0

На вихідних на Львівщині відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів фізичної культури і спорту.

Найкращих визначали у стінах Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С. Ґжицького. За нагороди у 10 вікових групах змагались понад 80 спортсменів з 14 областей України та міста Києва.

«Цей чемпіонат увійде в історію важкої атлетики України, адже на ньому було встановлено 38 рекордів України серед жінок та 31 рекорд серед чоловіків. Також головною суддівською колегією  були нагороджені 10-кратні чемпіони України, призери та переможці міжнародних Чемпіонатів за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту України», – розповідає  керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Традиційно команда Львівщини була представлена повним складом. Наша команда здобула беззаперечну перемогу, здобувши перше місце. Другими стали важкоатлети Дніпропетровської області і третіми представники Миколаївської області.

Зокрема, перші місця у своїх вікових групах та вагових категоріях вибороли представники Львівщини Михайло Василів, Володимир Жабокрицький, Михайло Бурков, Михайло Кухарський, Юрій Лишега, Олександр Попович, Олександр Товстоног, Роман Коромець, Павло Даниленко, Ростислав Франецький, Анатолій Юркевич, Любов Гнатова, Мирослава Виздрик.

Другими стали Василь Гнилиця, Сергій Голубов, Володимир Желєзний, Сергій Братко. Рекордсмени змагань — Любов Гнатова, Михайло Жабокрицький, Михайло Бурков, Михайло Кухарський, Юрій Лишега.