Головна Свято Вдячні за щирі серця

Вдячні за щирі серця

280
0

День Святого Миколая – свято добра і солодощів. Найсмачніше і найприємніше, звісно, отримувати подарунки. Не оминув Миколай і дітей, чиї батьки рятували від невидимого ворога на Чорнобильській АЕС.

Голова Жовківської районної організації «Союз Чорнобиль Україна» Петро Дзюнька висловлює щиру подяку за надані подарунки дітям учасників ліквідації та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС до свята Миколая. На прохання відгукнулися голова Жовківської районної ради Роман Горбань, міський голова Петро Вихопень, приватні підприємці С. Татомир, Р. Негела, І. Костюк, Р. Чепіль, приватні підприємства «Фабрика іграшок» (Т. Хузіна), «Наша» (І. Жук), «Капітошка» (М. Процайло). Підготували подарункові набори у крамниці О. Бродик. Тож усім дякуємо за подаровану приємність з нагоди свята Миколая. Хай Божа опіка супроводжує благодійників упродовж усього року.

P. S. Приємною несподіванкою для працівників Жовківської районної ради став візит Миколая з районного відділу культури саме у святковий день. Поважний та очікуваний гість привітав зі святом і вручив солодкі подарунки. Такий сюрприз для підлеглих організував голова райради Роман Горбань за сприяння керівника відділу культури і туризму Жовківської РДА Галини Фесюк.