Головна Свято Шануємо і вболіваємо

Шануємо і вболіваємо

334
0

У День Прапора і День Незалежності України не маємо права не згадати про Героїв Небесної Сотні і тих, хто віддав і віддає своє життя і здоров'я, захищаючи нашу укранську землю.

Минулої неділі в с. Гребінцях проходили святкування, приурочені 24-ій річниці Незалежності України "Одна-єдина Україна". Організаторами свята виступили директор Народного дому Л. Орловська та бібліотекар О. Калита.

Розпочалося святкування у храмі Молебнем за Україну й за здоров'я всіх тих, хто на даний час захищає її незалежність. Далі громада вийшла до могили борцям за волю України із настоятелем храму о. Степаном, де була відслужена Панахида. Священик подякував парафіянам за організованість і вшанування воїнів УПА, січових стрільців і воїнів АТО,  які загинули на сході  України.

На святі був присутній один із учасників АТО Богдан Гончар, який вже рік  перебуває у зоні бойових дій, а у цей час — у 10-денній віпустці. Він поділився своїми враженнями і подякував за підтримку та допомогу односельців.

Далі продовжили свято учні 1-5 класів декламуванням віршів. Звучали пісні про Україну.

Сльози на очах були у всіх присутніх, які в цей день об'єднались і були разом. Це свідчило про патріотизм і вболівання людей за долю нашої неньки-України.

Оксана КАЛИТА, бібліотекар с. Гребінців.