Головна Свято Україна — єдина і нероздільна

Україна — єдина і нероздільна

393
0

Під таким гаслом відбулось святкування Дня Незалежності України в с. Зубейках.

Розпочалось свято з Молебню до Христа Спасителя, після якого вся громада з процесією рушила до символічної могили, де о. І. Збишко відслужив панахиду за героїв, які загинули за волю України.

 З теплими оплесками та зі сльозами на очах зустрічали односельчани наших воїнів, які нещодавно повернулися зі зони АТО,— це Степан Домінік, Іван Волос та Андрій Хір. Згадали також хлопців, які перебувають на військових навчаннях — Роман Харко та Богдан Возний, Юрій Куленич служить у зоні АТО. Заступник сільського голови Галина Харко привітала наших Героїв і подякувала їм за мужність та відвагу, а також вручила квіти та сувеніри.

Під керівництвом завідувача Народного дому с. Зубейок Марії Ярмоли відбувся святковий концерт. Ведучі Максим Говда та Василь Сало розповіли про долю України. Сестри Ірина та Галина Леочко прочитали вірші "Непохитна Україна", "Мала мати трьох синів" та інші. Наймолодші учасники, Іванна та Адріана Павлики, Михайло Сало, Юліана Березницька та Анна Опенченко прочитали привітальні вірші про Україну. Вокальний колектив НД с. Зубейок виконав Гімн України та пісні  "Журавка", "А там у лузі при дорозі", "Молитва про Україну", інші.

Жителі села щиро вдячні Марії Ярмолі за змістовний виступ учасників художньої самодіяльності та святковий настрій, який отри-мали під час святкування Дня Незалежності України.

Надія ДАХ, жителька с. Зубейок.