Головна Свято До Дня Соборності у Львові встановлять рекорд України

До Дня Соборності у Львові встановлять рекорд України

64
0

Біля Львівської Опери розгорнуть найбільший Державний прапор України із побажаннями від військових та дітей, які збирали по всій Україні.

З нагоди відзначення Дня Соборності України, проголошення 105-ї річниці Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки у неділю, 21 січня, на Львівщині відбудуться урочистості.

Так, о 14:30 на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької у Львові презентуватимуть перформанс «Мій найцінніший прапор».

Діти та ліцеїсти Львівського ліцею імені Героїв Крут з посиленою військово-фізичною підготовкою урочисто внесуть прапор України.

Синє полотно підписане тисячами побажань від дітей України, публічних людей, волонтерів, благодійників, освітян та культурних діячів. Жовте полотно підписали захисники України, які перебувають на лінії фронту.

Як поінформували у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА, шлях найціннішого прапора був непростий, адже він проїхав тисячі кілометрів з військовими капеланами та волонтерами, пройшов окопи, блокпости, їздив у медичному евакуаційному автомобілі, загалом відвідав 30 бригад ЗСУ і понад 20 міст України. А також побував у Верховній Раді, де його підписав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Під час урочистостей також встановлять рекорд України «Найбільший український прапор із побажаннями від військових та дітей зібраних по всій Україні та лінії фронту». Ініціаторами створення такого прапора стали телестудія «Кадрики», Ірина Климович та Стефанія Хом’як. Співорганізатор події – департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА.

Урочистості завершаться виступом військового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного.

«Сьогодні ідея соборності є вкрай важливою для українського народу. Соборність – це означає дбати про те, що об’єднує. Кожен повинен розуміти цінність цього слова, розуміти, що може нас об’єднувати, надихати і робити сильнішими, бо разом нас не подолати. Дякуємо нашим військовим, що маємо змогу проводити такі заходи», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.