Головна Свято Фестивалив Зашків

Фестивалив Зашків

164
0

Цьогоріч знову гостинний Зашків стрічав учасників та гостей вже дванадцятого фестивалю, приуроченого 127-й річниці від дня народження полковника ОУН Євгена Коновальця, що проходив під гаслом «Джерело духу». Молитвою Українського Націоналіста, яку зачитала Оксана Макар, розпочався фестиваль. А концертну програму відкрив оркестр Національної академії сухопутних військ. Чого тут тільки не було! І показові виступи кінологів із Великомостівського кінологічного центру, і спортивно-військові ігри, і веломандрівка «Від Степана до Євгена», що мала старт від
пам’ятника Степану Бандері у Львові та завершувалась на батьківщині Євгена Коновальця.

Цікаву й розмаїту програму фестивалю наповнили виступи виконавців та колективів Жовківського району, серед яких Роман Климко, Євгенія Таранюк, Катя Заремська, Віра та Орест Кобрини, вокальний ансамбль «Мрія» Народного дому с.Старої Скваряви (кер. Роксолана Баник), тріо та дует Зашківської школи (кер. Віра Кобрин).

Відомі гурти України заповнили сцену молодіжною патріотичною музикою, на яку чекала молодь, що приїхала на фестиваль з усіх куточків України.
Зокрема, гурти: «Джемі Гаріс» з м. Бродів (керівник Юра Юрієв) «Перший сніг”, «Рай Із Твоїх Снів» (Р.І.Т.С.), MellRose Band, HOLLY LOUD, Voanerges (Воанергес), “ТОLOKA”, «Проти Течії», «Друже Музико».

Серед почесних гостей фестивалю були Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, заступники голови Жовківської РДА Любов Дунець та Юрій Дубневич та ін.Організатори заходу — молодіжні громадські організації Львівщини, Міністерство молоді та спорту України, Львівська ОДА, Львівська обласна рада, Жовківська РДА, Жовківська районна рада, Зашківська сільська рада — подбали, аби черговий фестиваль «Зашків» вніс свою вагому лепту у формування патріотичної позиції сучасної молоді у час загрозливої агресії сусіда-загарбника, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності, вдосконалення тіла та духу, а також залучення українців до здорового способу життя.

Наш кореспондент

На світлинах: з величної сцени до учасників фестивалю з палкими словами зверталися представники влади і духовенства, активісти; вдалий початок — виступ оркестру Національної академії сухопутних військ; гарний настрій та позитивна атмосфера — родзинка зашківського фестивалю; свято просто неба — незабутні зустрічі, чудовий відпочинок, жива музика і море яскравих вражень.