Головна Свято Моя земля, моя маленька Батьківщина

Моя земля, моя маленька Батьківщина

539
0

Чи не найяскравішим і найпам’ятнішим днем стало для мешканців Волиці та його околиць цьогорічне святкування Дня села.

Літньої, напрочуд спекотної днини, від малого до старого зібралися жителі села на співочому полі, щоб возвеличити працю господарів-трударів. Розпочалося святкування-забавляння дещо незвично, з поминального віча-реквієму на присілку Мазурі. Там, 44-го радянські вояки спали усе дощенту. На спомин про цю сумну подію жителі Волиці встановили та освятили символічний хрест… Опісля святковості продовжилися уже на співочому полі.

Із вітальним словом та підтримкою до воличан і запрошених гостей звернулася  голова Жовківської РДА Надія Щур, акцентуючи увагу на нелегкій праці землероба. Адже люди, які проживають у селі, переборюють різні труднощі: як природні, так економічні. Поряд із певними досягненнями воличан, було виокремлено і моменти, що потребують спільного вирішення і влади, і громади, аби втілити в життя задумані плани.

Від імені  Жовківської райдержадміністрації та районної ради очільниця району вручила грамоту голові села Степану Левочку.

Хвала і шана роботящим рукам, які в дощ і спеку працюють на полі, збирають наше найбільше багатство — хліб. Минать роки та епохи, а хліб залишається завжди з людьми. У сьогоднішній непростий час воличани змогли згуртуватися продемонструвати витвори своєї праці. Адже тут живуть прекрасні люди. Працьовиті, творчі, веселі, завзяті, дружні, які вирощують зернові, чудові овочі, фрукти, ще й до того вміють прекрасно співати, танцювати, веселитися.

Воличани радо веселилися та забавлялися, завдячуючи організаторам та спонсорам святкувань.

Тож нехай громада Волиці працює і радіє не лише у свята, а й у будні.

Вікторія БОДНАР.