Головна Свято На Львівщини поліцейські разом з дітьми-переселенцями виготовляли великодні писанки

На Львівщини поліцейські разом з дітьми-переселенцями виготовляли великодні писанки

293
0

Ювенальні поліцейські Стрийського районного управління поліції спільно з викладачами художнього училища №16 міста Стрий провели майстер-клас з розмальовування писанок в одній із шкіл-інтернатів району, яка прихистила та навчає дітей з Миколаївської області.

Правоохоронці спільно з педагогами розповіли дітям про звичаї  та традиції святкування Великодня в нашому регіоні, про символ писанки і крашанки, про значення орнаментів на ній. Дітки зі задоволенням виводили кольорові узори та робили «іменні»  писанки.

«Таким чином ми хотіли підтримати маленьких українців, які через активні бойові дії були змушені покинути свій дім,  друзів, школу, відволікти їх від важких спогадів, створити передсвятковий настрій. Адже попереду – Великдень, який  символізує перемогу життя над смертю, добра над злом. Сама писанка – це символ життя, безсмертя, відродження, любові і краси, добра та радості. Власне, відчуття захищеності – це те, що потребують наші діти війни якнайбільше. І найголовніше нагорода для нас – бачити, як дитячі серця знову наповнюються надією та вірою в краще», – розповіла Ольга Марцинюк, начальник відділу превенції Стрийського районного управління поліції.

Разом ми сильні! Ми – переможемо!

Відділ комунікації поліції Львівської області