Головна Свято На Миколая — до дітей із подарунками

На Миколая — до дітей із подарунками

352
0

Неможливо уявити собі дитинство без подарунків від Святого Миколая. Тож представники ТОВ «Захід-Агро МХП», продовжуючи добру традицію піклуватися про підростаюче покоління, напередодні свята Миколая Чудотворця завітали в гості до учнів дошкільних закладів та молодших класів у місцевостях, де підприємство орендує землю. Загалом набори цукерок подарували близько 8 000 дітей, зокрема у Жовківському районі солодощі отримали більше тисячі. Смаколики також скуштували й діти з багатодітних і малозабезпечених родин.

Святкові ранки, доповнені атмосферою концертно-розважальних заходів, які підготували діти, відвідали представники компанії та керівник модуля № 5 ТОВ «Захід-Агро МХП» Юрій Думич, який, зокрема сказав: «Вже протягом трьох років ми виконуємо таку важливу місію. Неможливо передати відчуття, коли бачиш щастя та радість в очах маленьких дітей, вони підкорюють своїми щирими усмішками, цікавістю і безпосередністю. Це все стимулює й надалі продовжувати робити добрі справи і бути помічниками Святого Миколая не лише в свята, а й у будні, щоб не залишити поза увагою нікого, хто має у ній потребу».

Підприємство не пропускає важливих подій у житті дітей. Так, з початку своєї діяльності представники компанії ТОВ «Захід-Агро МХП» кожного року першого вересня підтримують та вітають маленьких першокласників повним набором канцтоварів для успішного початку навчального року, організовують розважальні заходи та стимулюють розвиток талантів різноманітними конкурсами.

Наш кореспондент.