Головна Свято На Жовківщині відзначили День працівника соціальної сфери

На Жовківщині відзначили День працівника соціальної сфери

343
0

Щорічно у першу неділю листопада, в нашій країні відзначається День працівника соціальної сфери України. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Їхню увагу відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Їхня праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Вони небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги.

Напередодні свята для працівників цієї сфери у районному Народному домі відбулися урочистості, за участі голови Жовківської РДА Надії Щур, першого заступника та заступника голови РДА Любові Дунець і Юрія Дубневича, заступника голови Жовківської районної ради Алли Жук.
— Сьогодні це свято широкого загалу працівників і службовців, зокрема таких напрямів, як соціальний захист населення, пенсійне забезпечення, підтримка та надання послуг безробітним, захист дітей та ін. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, працівники соціальної сфери роблять вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, – наголосили ведучі Оксана Войтович та Богдан Бовшик.
Вони приймають на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, вони — ті, хто від проблем не відвертаються, а прагнуть допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброта та душевна щедрість приносять їм заслужену людську шану і повагу.

Із  нагоди професійного свята спільними грамотами Жовківської РДА та Жовківської районної ради очільники району нагородили трудові колективи: Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, в тому числі директора — Світлану Комар; управління соціального захисту населення – начальника Ігоря Гуменюка; Жовківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – директора Віру Кожушко; Жовківський районний центр зайнятості – Миколу Кришталюка; управління Пенсійного фонду України – начальника Катерину Лиско; службу у справах дітей – начальника Віру Павлову; відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань – начальника Наталію Кузьо.

Доповнив та надав теплих світлих барв святковостям концерт за участі дуету НД с. Гійча, Аліни Дем’янець, клубу бального танцю “Глорія денс” (керівник Світлана Дмитрук), Мар’яни Луцко, Юлії Капітан, Ніни Патлики, вокального тріо «Барви» м. Рави-Руської, дуету сопілкарів у складі Вероніки Вовчанської та Остапа Клепача, чоловічого вокального ансамблю «Срібні дзвони» (керівник Микола Качмар).

Шановні працівники соціальної сфери, хай не вичерпується ваша віра в щедрість людської душі, хай завжди вас супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям. Для багатьох із вас слова Івана Франка – «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.