Головна Свято Напередодні Різдва

Напередодні Різдва

503
0
Напередодні Різдва
Напередодні Різдва

Зима – урочистий бій курантів, віра в чудеса, які неодмінно здійсняться. Зима-чарівниця нам приносить не тільки сніг та морози, але й цілу низку прекрасних свят. Для мільйонів людей різдвяно-новорічні свята – це час, який вони проводять разом із сім’єю і друзями, час відновлення тісних уз. А для малечі – це новорічна казка.  Надзвичайно радісним саме для дітей є Новий рік, з яким розпочинаються канікули, а це час розваг та пустощів.

У с. Старій Скваряві в адміністративному приміщенні музею «Староскварявський іконостас XVI-XVIIIст.» проходив майстер-клас із виготовлення ялинкових прикрас. Орга-нізаторами виступили адміністрація музею разом із працівниками Львівського музею історії релігії.

Для сорока дітей, школярів Староскварявської ЗОШ І-ІІІ ступенів, майстрині Оксана Гірняк та Катерина Назар продемонстрували, як за допомогою простих підручних засобів – паперу і ножиць – можна створити чарівні ялинкові прикраси. А скільки щастя, радості й захоплення було в їхніх очах, коли дітвора творила різдвяні зірки й ангелів, опісля прикрасивши ними ялинку у приміщенні музею!

Ялинку, прикрашену руками маленьких староскварявців, усі охочі мають можливість побачити в музеї і зараз, а ще оглянути виставку різдвяних дідухів, виготовлених майстринями Стефанією Мокрик із Старої Скваряви та Стефанією Доротою із Глинська.

Оксана ЮФИМ,
науковий працівник музею.