Головна Свято Нова шопка Старії Скваряві – до загальної радості

Нова шопка Старії Скваряві – до загальної радості

503
0

Дещо незвично, по-особливому піднесено, святкували Різдво мешканці Старої Скваряви.  Головною причиною та стимулом стала велична Різдвяна шопка, яку встановили біля церкви у центрі села.

Ініціювали новинку місцевий настоятель о. Степан та церковне братство. «Цією шопкою хотілося дати можливість усім мирянам співпереживати, радіти та захоплюватись подією, що сталася у цій стаєнці, у будь-який час», – каже духовний наставник. Кожен, хто проходить повз храм, обов’язково зверне увагу на дерев’яну споруду, звідки цілодобово лунає різдвяне попуррі. А в цьому музичному обрамлені застигли на сіні постаті Марії, Йосифа та Ісусика, пастухів і ягнят, мовби запрошуючи всіх прийти та поклонитися, віддати шану Новонародженому Спасителеві.

Здійснили благородний задум місцеві мешканці за участі церковного братства, а також керівник місцевого підприємства «Профіт – М» Михайло Процайло, профінансувавши роботи та залучивши до них своїх підлеглих. Серед майстрів-виконавців варто відзначити Ігоря Максимовича, Володимира Баскакова, Володимира Юргу та Василя Процайла.

Назагал добрих слів та подяки всі, хто долучився до створення шопки, отримали як під час Служби Божої на проповіді від о. Степана, так і від вдячних мешканців Старої Скваряви.

Ярослав Глутковський.