Головна Свято Жовківщина готується відзначити День пам’яті Героїв

Жовківщина готується відзначити День пам’яті Героїв

189
0

15 травня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Жовківщині Дня пам’яті Героїв. Засідання організаційного комітету провела голова райдержадміністрації Надія Щур.

Члени оргкомітету обговорили план заходів з відзначення в районі Дня пам’яті Героїв. Визначено відповідальних працівників за організацію окремих пунктів плану. Також детально обговорено сценарій проведення районного заходу.

18 травня 2018 року о 11.00 год. на площі Коновальця у м. Жовква відбудеться вечір-реквієм з вшанування Дня пам’яті Героїв та покладання квітів до пам’ятника Євгену Коновальцю. Опісля, о 12:00 год., на міському стадіоні «Розточчя» відбудуться спортивні змагання, серед учнів ЗОШ району.

Відповідні вшанувальні заходи проводитимуться у районі також закладами культури та освіти району у територіальних громадах та загальноосвітніх навчальних закладах.

По закінченню оргкомітету голова районної державної адміністрації Надія Щур підкреслила, що цей захід повинен бути проведений на найвищому рівні, а також акцентувала увагу присутніх на необхідності спільної та злагодженої роботи всіх служб, відповідальних за відзначення цієї знаменної дати.

Запрошуємо депутатів місцевих рад, громадські організації, активістів, волонтерів, учасників АТО, представників ЗМІ взяти участь у вшануванні Дня пам’яті Героїв.