Головна Свято Особливість Великодніх свят

Особливість Великодніх свят

391
0

Третій день Великодніх свят для парафіян с. Сулимова став особливим. Адже саме тоді біля храму Вознесіння ГНІХ УГКЦ проходили великодні гаївки. ініціатором проведення даного заходу став адміністратор парафії о. Роман Малькевич. 

Після Святої Літургії парафіяни зустрічали гостей, які прибули на свято. На запрошення о. Романа до с. Сулимова приїхали сестрислужебниці Непорочної Діви Марії із Жовківського монастиря, а також представники Католицького скаутства Європи м. Жовкви.

Протягом трьох годин діти, молодь та дорослі грали ігри та співали гаївки.

Сестримонахині, які проходять новіціят при Жовківському монастирі: Юліта Заячківська, Марта Воловець, Тимотея Ветрикус, Віра Герман, Олеся Перетятко, Юстина Іванчук та Анна Шабля своїм співом і активною участю у гаївках свідчили Воскреслого Христа.

Надзвичайно активними були представники скаутів: Юля Шняк, Ярина Лущак та брат Павло Іванець, студент ІваноФранківської семінарії.

Завершилась зустріч спільною молитвою «Христос Воскрес», словами подяки від о. Романа та гучними оплесками і великим «дякую» від дітей.

Не хотілось, щоб наші гарні традиції були забуті, адже без них ми духовно станемо обкраденими. У традиціях та звичаях закорінена душа нашого народу.

Подав о. Роман Малькевич.