Головна Свято Великодня несподіванка у Куликові

Великодня несподіванка у Куликові

404
0

Воскресіння Христовеодне з найвеличніших свят церковного року. Воно є початком земного і небесного.  Через Ісуса Христа Господь показав Свою силу і могутність. Ми возвеличуємо і віддаємо шану Його діянням.

Цікавий великодній атрибут постав біля храму Успіння Пресвятої Богородиці містечка Куликова. Писанка, заввишки більше 3-х метрів, дивувала кожного, хто приходив на молитву до Божого дому. Як повідомив настоятель храму отець Володимир Коткевич, парафіяни виготовляли писанку у таємничий спосіб – для несподіванки та ще більшого захоплення. Прихожани завдячують такому виробу членам церковного братства Романові Курці та Михайлові Гасину. Писанка тримається на металевій конструкції і має здатність крутитися. У вечірній час її видно за допомогою освітлення. Художнім оформленням зайнявся Юрій Даниляк при допомозі Михайла Степанюка. Писанка розмальована в українському стилі. Навколо неї багато квітів та звичайних писанок на символічних стрічках. Вона привертає увагу своєю оригінальністю та колоритністю.

Як зазначив отець Володимир, цей великодній атрибут простоїть у Куликові весь пасхальний час – 40 днів. Невдовзі біля писанки планують проводити гаївки, де вірні Христової церкви зможуть у такий розважальний спосіб продовжити святкування Великодня.

Уляна КОПОТЬ.