Головна Свято Святкування Дня матері у Добросині

Святкування Дня матері у Добросині

474
0

У травні, коли сонце нашу землю будить і до життя кличе, коли зеленіють дерева, квітнуть квіти і щебечуть пташки, ми вшановуємо Божу Матір, а теплий весняний вітер приносить нам одне із найпрекрасніших свят – День Матері.

Нехай світанок цей травневим святом
Над цілим світом зоряно цвіте,
Хай сяє сонцем в серці слово «мати»,
Таке незгасне, вічне, молодо-ясне.

Такими теплими і щирими словами розпочалося свято «Мама – найдорожче слово у житті», яке відбулося в Народному домі с. Добросина. Учні 5 класу розказували про історію створення свята, декламували вірші, читали гуморески.     Найщиріший вияв любові до рідної мами – це пісня. Тому впродовж свята зі сцени звучали задушевні пісні.

Ведучі у своїх словах згадали Матір Божу, покровительку всіх матерів, склавши руки, благали здоров’я для своїх мам і бабусь, миру та спокою для України.

Найрідніша у світі людина,
Найвеличніша серця любов,
Рідна матінка, мила, єдина –
Молитовний, безмежний покров.

Такими рядками продовжив свято отець Богдан Мурований, який привітав усіх матерів, подякував усім учасникам. Особливого колориту святу надали бузкові букетики, якими діти привітали всіх присутніх у залі жінок.

Завершальним акордом стала пісня «Многая літа!» у виконанні всіх: і учасників, і глядачів. Висловлюю щиру подяку вчителю І.П Балух, музичному керівнику О.В Гель, педагогу-організатору О. Я. Дячок, завідувачу Народного дому Р. С Рудику та Ірині Клуб.

С.З. БЕЗПАЛЬКО,
заступник директора з ВР
Добросинської ЗОШ.