Головна Свято Святкування Дня Матері у Жовкві

Святкування Дня Матері у Жовкві

418
0

Коли усе навколо розцвітає і вабить п’янким ароматом різнотрав’я, урочисто вшановуємо найдорожчих – матерів.  Друга неділя травня – це, насамперед, свято Матері-Богородиці, Матері-Жінки, Матері-України. Вже понад 25 років завдяки наполегливості знову ж таки жінки-матері відроджується Свято Матері, яке довгі роки було обпалено вогнем атеїзму.

Мати – це слово для кожного з нас найдорожче. До неї, Матері, втікаємо від негараздів цього світу, і вона ніжними руками притисне до грудей, обігріє доньку і сина, дасть єдино правильну пораду.

Саме найдорожчим людям був приурочений святковий концерт у районному Народному домі з нагоди Дня Матері. Усі найніжніші та найтепліші слова адресувались їм, Жінкам, Берегиням. У вітальній промові о. Василь Батюк закликав шанувати і берегти своїх Матерів, молитися за тих, котрі, на превеликий жаль, уже на небесах. Не забуваймо дякувати за подароване життя, за тепло і ласку.

Учасники художньої самодіяльності — вокальний дует РНД у складі Романа Слуки і Миколи Верещака, квінтет Народного дому с. Сопошина (Микола Качмар), вокалісти народної вокальної студії Вікторії Кирилюк, Аліна Дем’янець, вихованці хореографічної студії «Стен» (Л. Томак) та інші – вітали Матерів підготовленими пісенними і танцювальними виступами. У вдячність зі зали линули щирі аплодисменти.

У ці весняні дні по-особливому подбаймо про наших Матерів! Вони постійно турбуються про нас, але чи відповідаємо взаємністю, шануємо їх! Реальність нашого сьогодення говорить і про інше… І лише, коли обіймемо їх, коли набиремося сміливості поцілувати  струджені руки, відчуємо і зрозуміємо, що і вони потребують захисту від усіх проблем, яких нині чимало.

Дорогі матері! Нехай діти шанують ваші роботящі руки, щире серце, світлу душу. Радості Вам у житті і впевненості у завтрашньому дні!

Уляна Лащівська.