Головна Свято Спасибі Вам, люди в білих халатах

Спасибі Вам, люди в білих халатах

446
0

Із нагоди Дня медичного працівника у районному Народному домі відбувся святковий концерт та урочисте відзначення медпрацівників за участі голови Жовківської районної державної адміністрації Надії Щур та голови Жовківської районної ради Романа Горбаня.

У рамках урочистостей керівники району вручили грамоти та подяки кращим людям у білих халатах, зокрема грамотою було відзначено головного лікаря Ігоря Шевціва, заступника Володимира Боровика тощо.

А на початку заходу священик о. Михайло Ткачів подякував медикам за роботу і поблагословив, наголосивши, що "лікар приймає життя людини при її народженні, а священик — при закінченні життя, допомагає відійти у вічність, проте лікар і священик мають одну мету — лікувати душу і тіло, і саме так чинять наші лікарі, тому що цього вимагає їхня праця."

Із святковими привітаннями до медиків звернулася голова РДА, зазначивши: "День медичного працівника — особливий. Пацієнти, друзі і родичі цього дня висловлюють вдячність за їхню невтомну благородну працю, тому що медики — представники най-гуманнішої професії, яка завжди буде потрібною".

Теплі привітання на адресу медичних працівників висловив голова районної ради Роман Горбань, в якого троє дітей – медики. Роман Васильович побажав усім присутнім лікарям не лише лікувати інших, а й берегти власне здоров'я та знаходити час для відпочинку, щоб завжди бути потрібними і людям, і родині.

Свято для медиків прикрасили виступи колективів художньої самодіяльності Жовківського району, музичний гурт районного Народного дому у складі Миколи Верещака та Романа Слуки, вокалістки Наталі Полоцької, хореографічної студії STAN, які подарували лікарям чудову атмосферу музики і слова.

На завершення голова РДА Надія Щур подарувала лікарям декілька творів Ліни Костенко, що стало приємним сюрпризом для медиків.

Наш кореспондент.