Головна АТО Прапор пошани і подяки

Прапор пошани і подяки

285
0

Два роки наша країна живе в стані неоголошеної війни. Два роки наші воїни з Україною в серці та зі зброєю в руках мужньо захищають нас від московського окупанта. А ми тут, на мирній території, гуртуємося у зборах продуктів, необхідних речей, а особливо одностайні у молитві – проханні Господа Бога миру, злагоди і захисту молодих солдатів, які на передовій. Дітвора теж не стоїть осторонь загальнонаціональної підтримки Героїв сучасності: малює малюнки, пише зворушливі листівки, організовує благодійні акції, в’яже маскувальні сітки тощо.

Вихованці Жовківського центру творчості (керівник Ірина Чурій) теж долучилися до підтримки захисників нашої Вітчизни, взявши участь у проекті «Прапор нашої пошани і подяки». В межах освітньо-виховного проекту «З вірою у перемогу – з поглядом у майбутнє», який діє з ініціативи Львівського обласного шкільного парламенту, кожен районний парламент залишає свої побажання Героям на великому знамені. Цей мікропроект спрямований не лише на сприяння патріотичного виховання та розвитку громадсько-активної особистості, здатної до самотворення та розбудови національно-культурнох традицій Батьківщини, а передусім — на вшанування справжніх Героїв України, що оберігають наш спокій.

Для передачі прапора до Жовківського центру творчості завітали члени учнівського парламенту Залізничного району м. Львова. Активні учасники учнівського самоврядування Жовківських за-гальноосвітніх закладів № 2 і 3, Сопошинської ЗОШ, Глинського НВК, Центру творчості, а також батько гуртківців, учасник АТО Роман Мариняк з гідністю прийняли прапор з рук молоді.

Учасників акції привітали перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, керівник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль, кординатор акції у Жовківському районі, завідувач методичного відділу центру творчості Мар’яна Бранець. А учасники народної вокальної студії Вікторії Кирилюк виконали ще й патріотичні пісні на слова і музику свого керівника «Все буде добре», «Я – патріот», «Не будь байдужим». І вже через два дні представники учнівського парламенту Жовків-щини на чолі з керівником Центру творчості Іриною Чурій та методистом ІМЦО відділу освіти ЖРДА Омеляном Боровцем передали прапор учасникам самоврядування Кам’янко-Бузького району.

Творення держави потребує зусиль усього народу. Кожен громадянин робить свій внесок у розвиток Батьківщини. Хтось захищає її територію зі зброєю, а хтось підтримує захисників морально. Молодь підтримує наших героїв щирими побажаннями та активною діяльністю, спрямованою на навчання та поширення патріотичних цінностей.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.