Головна Свято Святий Миколай, до нас завітай!

Святий Миколай, до нас завітай!

362
0

От і прийшло свято, якого з нетерпінням ми всі очікуємо – свято Миколая. Особливо його люблять діти, адже ще з давніх-давен на Україні воно вважалося найкращим  у році, бо було з подарунками. В наш час, після набуття Україною незалежності, це свято одержало друге дихання, і його почали святкувати не тільки вдома, але й школах і дитячих садках.

Велике дійство проходило у районному Народному домі напередодні, яке підготували заступник директора по роботі з дітьми ЦБС Надія Хомишин, учитель Жовківської ЗОШ № 2 Людмила Жук та керівник районного відділу культури та туризму Жовківського РДА Галина Фесюк.

Від хатинки до хатинки

Ходить Миколай –

Він несе дарунки

Діточкам малим,

І любов дарує

Українцям всім!

…Холодно надворі. Намело багато снігу. Саме уночі святий Миколай опускається на срібній вервичці з неба на землю. Сивобородий, у довгій золотистій накидці (роль  виконав директор Народного дому Тарас Мудрий), заходить він до господи, роздаючи діткам дарунки… Дитяча казка-феєрія «Святий Миколай, до нас завітай!» дуже сподобалася маленьким глядачам. Це діти, яких батьки беруть участь в АТО, діти, батьки яких загинули в АТО, діти, які разом з батьками переселилися зі Східних областей України, діти-інваліди, діти, батьки яких були ліквідаторами на ЧАЕС, кращі  учасники районних культурно-масових заходів та діти  інших пільгових категорій. Зі святом привітали дітлахів і голова Жовківської РДА Надія Щур, мер міста Жовкви Петро Вихопень та голова товариства «Яворина» Галина Васьків.

Отож, усіх діточок святий Миколай цього святкового вечора згадав і найкращі дарунки їм подарував.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.