Головна Духовне У с. Камяна Гора відбувся вечір під назвою «Молитва – джерело світла...

У с. Камяна Гора відбувся вечір під назвою «Молитва – джерело світла і добра»

379
0

Із 27 листопада у християн розпочався Різдвяний піст. З 1 грудня церква відзначає багато свят: Введення у Храм Пресвятої Богородиці, Великомучениць Катерини та Варвари, апостола Андрія Первозванного, Святого Миколая Чудотворця, Зачаття Праведною Анною Пресвятої Богородиці. Згадуючи молитвою пам'ять цих святих, ми сповнюємося духовною радістю від їх неустанної помочі і заступництва.

Саме в цей Різдвяний піст у Народному домі с. Камяної Гори відбувся вечір під назвою «Молитва – джерело світла і добра». Перед початком односельчани та учасники художньої самодіяльності пішли до каплички, де о. Ярослав відправив молебень до Пресвятої Богородиці.

Розпочали вечір ведучі Софія Малетич, вчитель християнської етики та Ганна Надяк, сільський голова. Виступаючи перед присутніми, о. Ярослав говорив, у чому полягає суть і сила Божої молитви.

Церковний хор (керівник А. Мазурак) виконав молитву «Отче наш», «Вірую», пісні «Свята Маріє», «Моліться, люди», «Боже великий, єдиний».

Читали молитви до Ангела Хоронителя діти молодших класів Д. Харечко, С. Зінчук, О. Мізерник, Д. Данчівська, О. Мізерник. Також звучали молитви до Матері Божої у виконанні Д. Кожушко, Н. Харечко, А. Юрченко, М. Шумило, старшокласників Ю. Зінчук, М. Говди та М. Шумило.

На закінчення усі заспівали «Україно, молюся за Тебе». Тож молімося за наших дітей, батьків, за нашу неньку-Україну, за наших синів і дочок, які воюють і захищають нас від лютого ворога. Молитва – наша поміч, чисте джерело світла і добра. Черпаймо  з неї всю мудрість і чесноти, живімо праведно й чесно, і отримаємо Божу благодать.

Надія Шумило, завідувач Народного дому с. Кам'яної Гори.