Головна Герої Назустріч променям миру!

Назустріч променям миру!

189
0

Історія нашої  Батьківщини вражає різними визначними подіями. Сказано,  хто вмирає в боротьбі,  в серцях живе навіки.  Щоб у глибокій пошані схилити голови  перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні,  які боролися за честь і правду,  віддали свої життя за Україну,  а також вшанувати пам'ять жертв Голодомору 1932-33 рр.,  учні Синьковицької ЗОШ разом із священиком місцевої парафії  о.  Михайлом  Шевчуком  28-29 листопада  відвідали нашу столицю.

Ранок у Києві зустрів школярів туманом і прохолодою. Діти помолились біля Меморіалу жертвам голодомору в Україні.  Потім відвідали виставку дитячих творчих робіт  «З надією до Перемоги»,  яка знаходиться у Києво-Печерському заповіднику національного  музею.  Це один з найбільших музеїв України,  де представлені всі види народного мистецтва. В окремій залі можна помилуватись живописними полотнами народної художниці  Катерини Білокур.

Учні мали можливість розширити свої уявлення про людські можливості,  побувавши на виставці відомого українського майстра  мікромініатюр  Миколи Сядристого.

Діти прогулялись  Національним  музеєм  історії Великої  Вітчизняної війни,  який  знаходиться просто неба та займає площу близько 10 га. Побачили виставку військової техніки минулих часів і сучасного. 

На головній площі Києва школярі розглянули  стенди  «Люди Майдану»,  присвячені другій річниці Євромайдану. Алея Небесної Сотні не може залишати нікого байдужим, у кожного викликає особливі почуття, переживання. Діти поставили свічки біля портретів загиблих героїв,  спільно  помолилися за них,  а також за їхні сім'ї,  родини з проханням,  щоб більше ніколи така трагедія не повторилась в нашій Україні.

Незабутнє враження на учасників поїздки справили Михайлівський і Софіївський собори.

Ввечері у місті Києві  діти стали учасниками акції «Ніч пам'яті». Весь майдан вкрився різнобарвними лампадками.  Багато людей зібралось, щоб вшанувати  пам'ять вбитих на Майдані,  учасників АТО та  жертв Голодомору.

Сподіваємось,  що у нашій пам'яті,  пам'яті дітей вічно житимуть спогади про тих,  хто безневинно залишив своє земне життя.

Ми віримо в нашу перемогу і світле майбутнє рідної України.

Галина  Швець.