Головна Свято У м. Дублянах відкрито новий дитячий заклад — кафе «Ріо»

У м. Дублянах відкрито новий дитячий заклад — кафе «Ріо»

553
0

Минулої п’ятниці у місті Дублянах відкрито новий дитячий заклад — кафе «Ріо». Тут усе зроблено з любов’ю і великим бажанням: просторий зал, чудове оформлення, мультяшні герої на стінах, а ще — меню на всі смаки: чай, різноманітні коктейлі, тістечка, торти тощо, все для того, щоб будь-яке родинне свято стало справді пам’ятною подією не тільки для діточок, але й для їхніх батьків.

Напередодні відкриття, перед входом вистачало діточок, звичайно, у супроводі своїх батьків і бабусь. Юні мешканці Дублян, навіть у візочках чи на руках своїх матерів, з нетерпінням очікували, що ж там, за дверима кафе «Ріо».

Зрештою, усі навіть були вражені, коли відчинилися двері, й аніматори у веселковому вбранні розпочали невеличке свято, запросивши всіх досередини. А при вході їх зустрічали господар цього відпочинкового закладу Оксана Шаріфова та міський голова м. Дублян Василь Попович — запрошуючи і вітаючи добрим словом. До того ж із нагоди свята, саме у переддень приходу до діточок Святого Миколая, організатори, зокрема підприємці та міська влада, малечі роздавали подаруночки.

Усім відвідувачам був представлений безкоштовний солодкий стіл, який дітвора спожила дуже швидко. Столики були зайняті, тістечка, чай, сік йшли нарозхват.

«Сподіваємося, що у нас буде так людно щодня. Зробили усе, щоб тут було затишно і комфортно нашим відвідувачам, щоб дітки, побувавши тут одного разу, хотіли приходити ще», —сказав Василь Попович (на світлині). — У дитячому кафе «Ріо» можна буде організовувати будь-які свята для дітей. Це повинно приносити радість нашим наймолодшим дублянцям та їхнім батькам. Отож, заходьте, розважайтесь, смакуйте…»

Зоряна МИКИТЮК.